Skúsenosti. Profesionalita. Certifikácia. Originálne diely.Skúsenosti

FIT PLUS je najstaršou spoločnosťou špecializujúcou sa na fitness segment v Česko-Slovensku. Za viac ako štvrťstoročie sme nadobudli skúsenosti so servisovaním zariadení od mnohých globálnych výrobcov, vrátane európskych žlto-šedých. Sme hrdí na to, že sme výhradnými zástupcami svetového lídra Life Fitness Family of Brands - značiek Life Fitness, Hammer Strength, ICG, CYBEX a SCIFIT - zvlášť preto, lebo vieme aké úsilie spoločnosť Life Fitness vynakladá do výskumu, vývoja a nekompromisného testovania kvality.


Profesionalita

Naši technici sú členmi globálnej komunity technikov Life Fitness, a môžu tak čerpať aj zo skúseností svojich zahraničných kolegov ohľadom procesov diagnostiky, údržby a opráv. Navyše, ako zamestnanci výhradného distribútora Life Fitness majú aj plný prístup do LFTechSupport.com – globálnej online knižnice softvérov a dokumentácií.


Certifikácia

Naši zamestnaci sú pravidelne školení a certifikovaní v zahraničí, ako aj cez na mieru šité pravidelné virtuálne tréningové programy spoločnosti Life Fitness, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie si štatútu certifikovaného servisného technika zariadení skupiny Life Fitness Family of Brands. Cieľom tohto neustáleho vzdelávacieho procesu je zabezpečiť starostlivosť aj o tie najzložitejšie zariadenia a systémy, nakoľko vývoj ide nezadržateľne vpred a digitálne trendy budú naďalej čoraz výraznejšie formovať fitness segment.


Originálne diely

FIT PLUS je výhradným dovozcom a predajcom náhradných dielov pre zariadenia značiek Life Fitness, Hammer Strength, ICG, CYBEX a SCIFIT. Naši technici používajú pri servisných úkonoch na nami dodaných nových zariadeniach výhradne iba originálne diely Life Fitness. V prípade akýchkoľvek pochybností neváhajte kontaktovať priamo európsku centrálu Life Fitness (Bijdorpplein 25-31, 2992 LB Barendrecht, The Netherlands, info.emea@lifefitness.com).
 


Naše služby

Záručná doba a záručný servis Všetkým našim zákazníkom automaticky poskytujeme 2-ročnú záručnú lehotu. V prípade projektových celkov a podpísania príslušnej servisnej zmluvy (výkon preventívnych prehliadok a základnej údržby) vieme túto záručnú lehotu predĺžiť až na 4 roky. Počas záručnej doby, či už štandardnej alebo predĺženej, je náhradná súčiastka a úkon jej výmeny (vrátane dojazdu technika/ov) poskytnutý bezodplatne.
Pozáručný servis

Samozrejme aj po vypršaní záručného servisu sa môžete spoľahnúť na našu odbornú starostlivosť a dodávky originálnych dielov aj u starších či výbehových zariadení. V pozáručnom servise účtujeme diagnostiku a dojazd servisného technika (podľa najbližšieho servisného strediska – Bratislava alebo Banská Bystrica). Ak si oprava vyžaduje výmenu poškodeného dielu alebo jeho opravu v našom servisnom stredisku, tak následne účtujeme servisný úkon, cenu náhradného dielu a ďalší dojazd.

Dôležité:
Servisná zmluva podpísaná pri dodávke projektového celku garantuje bezodplatné servisné úkony a náhradné diely poskytované bezodplatne počas doby trvania záručnej doby. Navyše, po vypršaní záručnej doby platná servisná zmluva garantuje zľavnené ceny na servisné úkony a náhradné diely za zvýhodnené ceny.

 

Servisný portál

Tento portál slúži pre objednávanie servisných zásahov v rámci záručného alebo pozáručného servisu, ako aj pre prípadné reklamácie technických zariadení...

Neváhajte nás kontaktovať ohľadom servisného zásahu cez kontaktný formulár v rámci záručného alebo pozáručného servisu nami dodaných zariadení. 

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov