Top priorita: spokojnosť hostí


Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu?


Life Fitness pomáha budovať značky hotelových prevádzok svojim prvotriednym vybavením. Vyberte si z najväčšej palety produktov vo fitness segmente a vytvorte pre hostí zážitky, ktoré vám umožnia odlíšiť sa od konkurencie a zvýšiť spokojnosť návštevníkov. Naše intuitívne, inovatívne a odolné ziariadenia prispejú k top hodnoteniam ubytovaných a prispejú k vysokej lojalite návštevníkov napr. pri ich opakovaných pracovných cestách. 

Majte na pamäti, že toto sú 3 hlavné dôvody, prečo ľudia nevyužívajú hotelové fitness centrá:


Ale tiež majte aj na pamäti, čo vlastne hostia chcú. Hostia budú spokojní len s dokonalou zostavou zariadení. Life Fitness má najväčšie produktové portfólio vo fitnes segmente na svete - to vám umožní zvoliť si ideálne vybavenie pre profil hostí vášho hotela, ako aj prihliadnúť na vaše ďalšie špecifické možnosti či obmedzenia. Toto sú top preferencie fitness vybavenia podľa cvičencov:


Návrh, inštalácia a údržba fitnescentra je dlhodobá investícia. Je dôležité zvoliť si renomovaného výrobcu, pretože cvičenci sa neradi stretávajú s nefunkčným zariadením - narúša to ich rutinu. Je nevyhnutné zvoliť odolné vybavenie s vysokou pridanou hodnotou. Ide pritom nielen o fitness stroje a pomôcky, ale aj o podlahy, ktoré by mali poskytnúť najvyšší hygienický štandard a ochranu zdravia pre cvičencov, ako aj ochrániť vašu investíciu pred znehodnotením (napr. fyzikálno-mechanické vlastnosti podlahy, odolnosť voči otlačeniu a najvyššie certifikácie ohňovzdornosti). Všetkým týmto kľúčovým podmienkam ochrany investícií zariadenia Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG a SCIFIT, ako aj podlahy PAVIGYM dokonalo vyhovujú. Pri výbere kardio zariadení, resp. pri voľbe ovládacích konzol je potrebné myslieť na to, že digitalizácia už prenikla do všetkých sfér života. Podľa Americkej akadémie športovej medicíny (ACSM) sa nositeľné technológie (wearable technogogy - fitness hodinky, smart hodinky či náramky) umiestnili na prvom mieste v prieskume fitness trendov vykonanom na robustnej vzorke 4.000 profesionálov v oblasti fitness (viac info TU). Hostia hotela, a z našej perspektívy najmä tí zahraniční, už vedome uprednostňujú tie hotely, ktorých fitká umožňujú chytré prepojenie medzi kardio zariadením a ich hodinkami či telefónom. Odpoveďou sú konzoly SE3HD.

Už 50 rokov vytvára Life Fitness prvotriedne fitness vybavenie a stal sa dôveryhodným partnerom, ktorého zariadenia sa nachádzajú v najlepších kluboch zdravia a fitnescentrách po celom svete. Life Fitness je exkluzívnym dodávateľom vybavenia pre týchto 5 top hotelových značiek:

 

Koncept Five Feet To Fitness (FFTF)

Ešte pred pandémiou spoločnosť Life Fitness vytvorila koncept Five Feet To Fitness (FFTF), ktorý do praxe implementuje sieť hotelov Hilton. Ide vlastne o rozšírenie izby o privátny fitness kútik, ktorý obsahuje:

  • Úložisko pre rôzne fitness doplnky (napr. TRX popruhy a fitlopty pre cvičenie s vlastnou váhou)
  • Kiosk ponúkajúci virtuálnu knižnicu 200 cvikov a 25 tréningov
  • Hydratačná stanica (výber doplnkov výživy)

Opodstatnenie tejto investície preukazovali prieskumy vykonané ešte pred pandemiou. Napríklad, cestovatelia sú veľmi ochotní priplatiť si za privátny priestor na cvičenie v hoteloch:

  • 78% je ochotných si za toto priplatiť (pričom až 83% tých, ktorí sa zvyknú ubytovať v hoteloch aspoň 7x za rok)
  • 38% si myslí, že príplatok 10% z ceny izby je primeraný poplatok za takýto upgrade izby.

 

Naša komplexná ponuka pre hoteliérsky segment

Life Fitness má najširšie portfólio na svete, dokážeme preto navrhnúť a zariadiť hotelové fitness špičkovej úrovne pre akúkoľvek cieľovú skupinu hostí či zamerania. Zariadenia Life Fitness, Hammer Strength, CYBEXICG poskytnú všetko od základného tréningu pre často cestujúcich po plnohodnotný kardio a silový tréning nadšencov fitness. V závislosti od priestoru či zamerania hotela, dokážeme vytvoriť aj optimálne podmienky pre skupinový tréning i najnáročnejší tréning profesionálnych atlétov. Navyše, vďaka unikátnym zariadeniam SCIFIT dokážeme reagovať aj na nastupujúci trend "active-aging" - aktívneho starnutia, ktorý bude v nasledujúcom desaťročí vyrazne formovať segment hoteliérstva.

Vybavením zariadeniami najvyššej svetovej úrovne naša ponuka riešení pre hotely zďaleka nekončí. FIT PLUS je výhradným zástupcom množstva ďalších svetových značiek, ktoré sú pre hotely atraktívne:

  • PAVIGYM - najlepšie športové podlahy na svete - tento titul si vyslúžili nielen vďaka excelentným fyzikálno-mechanickými vlastnosťami, ohňuvzdornosti, výberom farieb a štruktúr, ale aj najvyšším hygienickým certifikáciam. Tieto podlahy sú vhodné do všetkých typov tréningových zón, ako aj do šatní a komunikačných koridorov.
  • PRAMA - najnovší trend v oblasti fitness - dokáže osloviť všetky cieľové skupiny návštevníkov hotela, bez ohľadu na ich vek a fyzickú vyspelosť, vrátane detí. Tento koncept zažíva obrovský boom napríklad v najmodernejších hoteloch v Dubaji, a je aj vynikajúcou odpoveďou pre rozšírenie ponuky v post-covidovej ére.
  • SOFTPLUS FIT - autonómne a samoobslužné riešenie prevádzky fitnescentra - od otvorenia vstupu, selekciu skrinky v šatni, nákup občerstvenia v automatoch po kompletnú manažérsku správu, vrátane rezervácií a prepojenia na ďalšie systémy, ako napr. HALO od Life Fitness.
  • TriggerPoint, Harbinger - tieto kvalitné značky doplnkov výživy a fitness pomôcok poznajú aj zahraniční hostia - výborné rozšírenie hotelovej ponuky doplnkového predaja, či už na recepcii, hotelovom wellness alebo minibaroch v izbách.

 

Ďalšie informácie o našej ponuke pre hoteliérsky segment:

 Luxury in Motion - Offering guests memorable fitness experiences


Výber z našich hotelových refencií:

 Hrebienok Resort (Starý Smokovec) 
 NUTREND World (Olomouc)
 Park Inn by Radisson (Bratislava)

 

 

 

Náš profesionálny tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov