Absolútne bezkonkurenčná ponuka


Pre investorov, prevádzkovateľov a manažérov fitness centier poskytujeme jednoznačne najlepšiu a najširšiu ponuku. Nie je to len o najširšom sortimente profesionálnych zariadení z portfólia značiek Life Fitness Family. Náš tím profesionálov v úzkej spolupráci s kolegami z Life Fitness vytvoril unikátny mix služieb garantujúci úspech.

 

 

Projektovanie a 3D vizualizácie

Služby Projektovania a 3D vizualizácií sú štandardnou súčasťou našej komplexnej ponuky pre investorov a prevádzkovateľov fitness centier. Prepojíme vaše predstavy s našimi skúsenosťami. Sme plne kompetentní pre spoluprácu s vašimi architektmi, projektovými manažérmi a trénermi. V prípade potreby vieme pre vás zostaviť aj plne autonómny projektový tím profesionálov.

Hotelové fitness

Prečo investovať do hotelového fitness? A prečo investovať práve do zariadení z Life Fitness Family of Brands? Ako vám vieme pomôcť nielen zabezpečiť, ale aj udržať dlhodobú prosperitu? Aké sú trendy v hoteliérskom segmente v post-covidovej ére?

Firemné fitness

Firmy sa neustále snažia zvýšiť a udržať svoju výkonnosť a ziskovosť - a za tým všetkým sú zamestnanci. Preto je správne investovať do zdravého životného štýlu svojich zamestnancov - investícia do firemného fitka sa mnohonásobne vráti.

Samoobslužné fitnescentrá

Znížte prevádzkové náklady fitnescentra a zvýšte spokojnosť členov cez automatizáciu procesov, kompletné online spravovanie a úplnú bezobslužnú non-stop prevádzku - od rezervácií, cez kontrolovaný vstup do prevádzky, dobíjanie kreditov, nákup občerstvenia a ďalších úkonov. Zoznámte sa s výhodami.

Farby rámov a poťahov

Vyberte si z rôznych farieb rámov, pohyblivých častí alebo čalúneni, aby bolo vaše fitness centrum skutočne jedinečné a reprezentovalo vašu značku. Fitness centrum vám doslova ušijeme na mieru.

Domáca posilňovňa snov

Máme riešenia pre prémiové domáce fitnes. Investujte - nielen do zhodnotenia svojej nehnuteľnosti, ale predovšetkým - do svojho zdravia! Využite najlepšiu ponuku - postavíme vám najlepšie domáce fitness centrum od podlahy po top zariadenia.

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov