Pripravte sa na úspech!

 

Máme skúsený tím odborníkov. Máme širokú paletu špičkových zariadení pre akýkoľvek zámer a rôzne rozpočtové možnosti - od fitiek typu LBHV (Low Budget High Value) po prémiové prevádzky svetovej úrovne. Poskytneme vám absolútne bezkonkurenčnú marketingovú podporu na trhu.
 

Tu je 8 krokov k vášmu úspechu:

1. Vstupné informácie

Aby sme vám mohli pomôcť k úspechu, potrebujeme spoznať vaše predstavy a možnosti:

  • Aký charakter by mala mať vaša prevádzka?
  • Aká bude hlavná cieľová skupina a predpokladaná návštevnosť?
  • Kto sú vaši konkurenti?
  • Aký máte predbežný rozpočet?
  • Aký je pôdorys priestoru? Pošlite nám ho.
2. Obhliadky a diskusie

Po dohodnutí termínu radi prídeme na obhliadku plánovaného priestoru. Tiež vás radi privítame aj v našom Showroome.

Samozrejmosťou sú spoločné návštevy nami realizovaných fitness centier - takto získate dokonalú predstavu o našej práci ako aj našich zariadeniach.

Veľmi dôležitou súčasťou sú diskusie ako odlíšiť vašu prevádzku od konkurencie a ako zabezpečiť finančný úspech vášho projektu - od vstupnej investície do zariadení, cez optimalizáciu prevádzkových nákladov, po udržanie a zväčšovanie členskej základne.

3. Projektovanie 

Na základe poskytnutých informácií a diskusií vám vypracujeme minimálne jeden návrh obsahujúci selekciu zariadení, predbežný rozpočet a 3D vizualizáciu priestoru s rozmiestnením navrhovaných fitness zariadení

Potrebujete služby profesionálneho architekta s pečiatkou pre projektovú dokumentáciu? Nie je problém. 

Chcete integrovať informačné či samoobslužné systémy? Nie je problém.

4. Poradenstvo pre kompletné zabezpečenie prevádzky Pomôžeme vám s kompletným vybavením priestorov fitness centra. Poradíme pri výbere doplnkov na cvičenie, optimálnych športových podláh, elektronického systému evidencie klientov, ozvučenia, šatňových systémov, autonómnych či samoobslužných systémov, športovej výživy aj zásobovania fitness baru. 
5. Projektový manažment

Ak máme zariadenia na sklade, tak vám ich vieme samozrejme dodať a nainštalovať v priebehu niekoľkých dní.

Ak ide o rozsiahlejší projekt, ihneď po podpise zmluvy a zložení zálohy zabezpečíme výrobu zariadení presne podľa dohodnutých dizajnových požiadaviek (farby konštrukcií a čalúnení) a ďalších detailov.

Zároveň zostavíme časový plán a projektový tím presne podľa potrieb projektu, ktorý bude v aktívnej komunikácii s vašim projektovým manažérom, architektmi či ďalšími dodávateľmi.

Inštalácia fitka prebieha v dohodnutom termíne. Dôležité je, aby inštalácia podláh či zariadení prebiehala v už hotovom čistom priestore. Zodpovedáme za dovoz, vykládku, vynášku, inštaláciu a otestovanie všetkých dodaných zariadení.

6. Zaškolenie personálu Zaškolíme váš personál ako udržiavať zariadenia v bezchybnom stave. Vašim trénerom predvedieme ako správne používať zariadenia a naplno využívať ich potenciál tak, aby sa maximalizoval úžitok a plnenie cieľov všetkých typov cvičencov.

Navyše, dôležitou časťou našej ponuky sú aj certifikované školenia Life Fitness Academy, Hammer Strength Academy, ICG Academy a CYBEX Academy. 
7. Profesionálny záručný a pozáručný servis zariadení a systémov Náš tím technikov sa o vaše zariadenia postará počas záručnej aj pozáručnej doby. Zabezpečíme efektívnu pravidelnú údržbu, ktorá predlžuje životnosť zariadení. Zaistíme vám čo najpokojnejšiu prevádzku bez dlhých čakacích dôb na servisný zásah.
8. Bezkonkurenčná marketingová podpora Poskytneme vám bezkonkurenčne najlepšiu marketingovú podporu na trhu - od dizajnových prác (napr. návrhy loga pre vašu prevádzku, interiérový dizajn) až po prípravu kampaní pre získavanie členov - pred slávnostným otvorením prevádzky, ako aj opakovane po otvorení.

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov