Spoľahlivosť. Výkon. Výsledky.


CYBEX - symbol spoľahlivosti, dlhej životnosti a dokonalej biomechaniky profesionálnych fitness zariadení. Oprite sa o 45 rokov skúseností a výskumu CYBEX Research Institute. Kontaktujte nás a pomôžeme vám vybudovať dlhodobo úspešnú prevádzku.


Bežecké pásy

Vytvorené pre bežcov všetkých úrovní. Bežecké pásy CYBEX využívajú inteligentný systém odpruženia IS4, ktorý má mäkkú došľapovú plochu a je tuhší v zadnej časti pri špici. Preto sú bežecké pásy CYBEX efektívne využívané aj v rehabilitácii.

 

Trenažéry Arc Trainers

Unikátne kardio zariadenia od CYBEX, ktoré zaťažujú kolená menej ako chôdza a zároveň ponúkajúce niekoľko typov pohybov. Všestranný kardio stroj je ideálny pre každého cvičenca, od začiatočníkov až po vyznávačov extrémne intenzívnych tréningov.

Stacionárne bicykle

Stacionárne bicykle CYBEX - štandardné i s operkou chrbta - sú povinnou jazdou každej fitness prevádzky či rehabilitácie. Sú ideálne pre cvičencov trénujúcich na triatlon, alebo aj pre tých, ktorí nikdy nejazdili na bicykli, alebo zotavujúcich sa po zranení. K dispozícii je niekoľko typov konzol.

Trenažéry Cross Trainers

Prirodzená, biomechanicky korektná eliptická dráha pohybu vedie k výsledkom pre každého cvičenca bez rizika negatívneho vplyvu na pohybový aparát ani pri intenzívnom dlhodobom používaní. Pohyblivé i nehybné rukoväte poskytujú používateľom rozmanitosť cvičení.

SPARC Trainer

Trenažéry SPARC Trainer sú ideálne pre vysoko intenzívne a funkčné tréningy v malých skupinách. SPARC je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s nízkou záťažou kĺbov. Jednoducho - silové kardio. Tieto zariadenia sú symbolom prípravy top MMA zápasníkov, ale nájdu sa aj v posilňovniach výsadkových či špeciálnych síl.Pozrite si video o kardio línii R Series od CYBEX:

Eshop CYBEX pre koncových nekomerčných užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov CYBEX na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových nekomerčných užívateľov - silové a kardio zariadenia, ako aj ďalšie príslušenstvo.

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov