LIFE FITNESS je najväčší svetový výrobca profesionálnych fitness zariadení a športového vybavenia s centrálou v USA a výrobnými závodmi v USA a EÚ. Do rodiny značiek korporácie LIFE FITNESS patria svetovo uznávané Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, ICG a SCIFIT. 

Na Slovensku má LIFE FITNESS jediného výhradného zástupcu - FIT PLUS - 
priekopníka v oblasti fitness na Česko-Slovensku s vyše 30-ročnou tradíciou. Sme teda aj autorizovaní a certifikovaní na predaj, záruku a servis značiek Life Fitness, Hammer Strength, CYBEX, SCIFIT a ICG. V prípade akýchkoľvek pochybností o štatúte výhradného zastúpenia Life Fitness spoločnosťou FIT PLUS neváhajte kontaktovať priamo európsku centrálu Life Fitness (Bijdorpplein 25-31, 2992 LB Barendrecht, The Netherlands, info.emea@lifefitness.com).

 

FIT PLUS - TO NAJLEPŠIE ZO SVETA FITNESS

Cieľom našej spoločnosti je sprístupniť profesionálnym i rekreačným športovcom to najlepšie zo sveta fitness. Sme preto výhradnými zástupcami aj ďalších renomovaných značiek doplnkov výživy, tréningových pomôcok (napr. Harbinger, TriggerPoint) a domácich posilňovacích zariadení (LifeFitness, Nordictrack, ProForm).

Našu kompletnú ponuku nájdete na www.fitplus.sk a radi vám poradíme aj v našej kamennej predajni a showroomu v Bratislave. Venujeme sa aj publikačnej a osvetovej činnosti - naša redakcia spravuje webstránku www.muscle-fitness.sk a fitness blog fitplus.sk. Pre investorov, manažérov a prevádzkovateľov fitness centier sme vytvorili špecializovanú B2B stránku s bezkonkurenčným sortimentom, množstvom tipov a ďalších užitočných informácií - www.lifefitness.sk. Okrem toho sme vytvorli aj špecializovanú webstránku pre revolučný fitness koncept PRAMA - www.PRAMA.fitness
 

Fitness centrá, zarábajte na bare!
 

Máme všetko, čo silný „fitkobar“ potrebuje - na zarobenie aj hotové jednorazovky.

Ponúkajte vo svojom bare kvalitné a chutné doplnky výživy od renomovaných značiek. Vášmu fitkobaru dodáme najkvalitnejšie produkty športovej výživy - proteíny, aminokyseliny, predtréningovky, spalovače tuku a ďalšie pýtané produkty.

Kontaktujte nás a my vám pripravíme špeciálnu ponuku so zameraním na najlepšie a najpredávanejšie produkty, s ktorými budú vaši zákazníci spokojní.

 

Mgr. Juraj Lovász
Manažér veľkoobchodu
divízia Fitness doplnky výživy a pomôcky

M: +421 902 524 579
E: velkoobchod@fitplus.sk
W: www.fitplus.sk