Sila. Vytrvalosť. Výbušnosť. Výsledky.


CYBEX - symbol spoľahlivosti, dlhej životnosti a dokonalej biomechaniky profesionálnych fitness zariadení. Oprite sa o 45 rokov skúseností a výskumu CYBEX Research Institute. Kontaktujte nás a pomôžeme vám vybudovať dlhodobo úspešnú prevádzku.


PWR Play a Multi-station

Systémy CYBEX PWR Play a CYBEX Multi-station dávajú cvičencom slobodu pre tréning celého tela. PWR PLAY je flexibilné a konfigurovateľné riešenie silového a funkčného tréningu pre individuálne a skupinové cvičenia.

 

Funkčný tréning

Funkčný tréningový systém CYBEX Bravo™ integruje pohyb vo voľnej forme a vyššie zaťaženie, aby urýchlil prírastky sily. Technológia progresívnej stabilizácie od CYBEX, ocenená FIBO, zmenila vo fitness svete prístup k silovému tréningu. 

 

SPARC Trainer

Trenažéry SPARC Trainer sú ideálne pre vysoko intenzívne a funkčné tréningy v malých skupinách. SPARC je biomechanicky rafinovaný, poskytuje výnimočné výsledky s nízkou záťažou kĺbov. Jednoducho - silové kardio. Tieto zariadenia sú symbolom prípravy top MMA zápasníkov, ale nájdu sa aj v posilňovniach výsadkových či špeciálnych síl.

 

Pozrite si video o CYBEX SPARC natočené v Under Armour FX Studios:

Eshop CYBEX pre koncových nekomerčných užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov CYBEX na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových nekomerčných užívateľov - silové a kardio zariadenia, ako aj ďalšie príslušenstvo.

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov