Softplus FIT - zníži prevádzkové náklady fitnescentra a zvýši spokojnosť členov


Kompletné ONLINE spravovanie. NONSTOP bezobslužná prevádzka.

Riešenie Softplus FIT od spoločnosti TSS GROUP je založené na použití unikátnych QR kódov, ktoré užívateľom slúžia nielen na prístup do priestorov fitnescentra, ale aj na prípadné nákupy vo výdajných automatoch s občerstvením. 

Všetky objednávky vstupov a platobných transakcií prebiehajú online (hotovostne je možné kredit dobiť na účet užívateľa prostredníctvom výdajného automatu). Prostredie systému je intuitívne a užívateľsky priateľské. Dostupné je buď cez webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu. Osobný QR kód získava klient po úvodnej registrácií. 

Prevádzkovateľovi fitnescentra umožňuje systém definovať rôzne užívateľské roly (admin, tréner, zákazník). K dispozícií má aj prehľadné štatistiky týkajúce sa chodu prevádzky (obsadenosť, predaj prostredníctvom automatu, atď.).

Použité funkcionality a výsledná vizuálna podoba systému sa odvíja od konkrétnych požiadaviek klienta. Návrh riešenia Softplus FIT prebieha komplexne, v rámci ktorého je zvážená napríklad aj možnosť doplnenia o kamerový bezpečnostný systém.


 

Príklad rozhrania pre nákup produktov z recepcie (logo a ďalšie grafické prvky by boli samozrejme upravené v súlade so štýlom vášho fitnescentra).

 

►►► TU JE VIAC INFORMÁCIÍ O SOFTPLUS FIT + VIDEO

Dohodnime si stretnutie. Náš tím vám odprezentuje celý systém a pomôže od selekcie optimálnej konfigurácie samoobslužného systému až po zabezpečenie inštalácie a nepretržitej technickej podpory.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov