Životnosť. Biomechanika. Výsledky.


CYBEX - symbol spoľahlivosti, dlhej životnosti a dokonalej biomechaniky profesionálnych fitness zariadení. Oprite sa o 45 rokov skúseností a výskumu CYBEX Research Institute. Kontaktujte nás a pomôžeme vám vybudovať dlhodobo úspešnú prevádzku.


Tehličkové zariadenia

CYBEX si získal reputáciu lídra v silovom tréningu. Tehličkové silové línie, ako napríklad prémiová línia CYBEX Eagle NX, ako aj novinka roku 2021 - línia CYBEX Ion kombinujú vynikajúcu technológiu a biomechaniku založenú na vedeckých dôkazoch.

 

Funkčný tréning

Funkčný tréningový systém CYBEX Bravo™ integruje pohyb vo voľnej forme a vyššie zaťaženie, aby urýchlil prírastky sily. Technológia progresívnej stabilizácie od CYBEX, ocenená FIBO, zmenila vo fitness svete prístup k silovému tréningu. 

 

PWR Play a Multi-station

Systémy CYBEX PWR Play a CYBEX Multi-station dávajú cvičencom slobodu pre tréning celého tela. PWR PLAY je flexibilné a konfigurovateľné riešenie silového a funkčného tréningu pre individuálne a skupinové cvičenia.

 

Voľné váhy a nakladacie stroje

Každé poriadne fitnescentrum potrebuje špičkové železo. Činky, stojany, lavice a ďalšie vybavenie od CYBEX sa bezproblémovo integrujú do vašej prevádzky - bez ohľadu na to, či vašu hlavnú cieľovú skupinu reprezentujú amatérski vyznávači fitness alebo vrcholoví športovci. 

Novinka roku 2021: Línia CYBEX Ion

Najnovšia línia tehličkových zariadení CYBEX. Atraktívny dizajn s nízkym profilom ponúka cvičencom intuitívne funkcie. Táto séria zariadení šetrí priestor nielen optimálnou plochou jednotlivých zariadení, ale aj ich počtom, pretože obsahuje duálne zariadenia poskytujúce 2 cvičenia na 1 stroji. Tým šetrí aj peňaženky investorov.

Viac info o CYBEX Ion


Pozrite si video o prémiovej línii Eagle NX od CYBEX:

Eshop CYBEX pre koncových nekomerčných užívateľov

Tu si pozrite aktuálnu ponuku produktov CYBEX na našom eshope a predajniach FIT PLUS pre koncových nekomerčných užívateľov - silové a kardio zariadenia, ako aj ďalšie príslušenstvo.

 

 

Pozrieť e-shop FitPlus.sk

 

Náš tím vám pomôže - od výberu optimálnych zariadení a podláh pre váš zámer, cez dizajnérske a architektonické služby, ako aj projektové realizačné služby, bezkonkurenčnú marketingovú podporu a technický servis.

Kontaktujte nás

*
*

Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov